sobota 24. října 2015

Polňačka stajl


Taky máte rádi, když je plánovaný výlet nakonec kratší než bylo původně zamýšleno, protože je za humny prostě pohoda? A teď nemám namysli návrat domů ze vzdálenosti tří metrů od vchodu, protože má potomek plné gumáky (pro přespolní holínky) vody. Kombinace sluníčka, zlatého listí javoru a babiččiny kreativní mysli nám vykouzlila podnětnou atmosféru pro pohodové podzimní odpoledne.

Najdi tři víly.
Tady je taky víla :)
Tady jsou dvě.
A tady myslím víla, motýl, nějaké stromy a lodička. Frajeři najdou i letící bublinu :)

A samozřejmě vohoz pro takovouhle rodinnou procházku. Jak jsem zmínila počasí přálo, tak můžou softshellky klidně odpočívat. Stačí příjemný úplet, v mém případě ho soudruzi z Tchibo podšili něčím funkčním, takže kdyby něco, tak se to dá na tu krátkou distanc přežít. Když jsem u toho svetru. Leta pro mě bylo záhadou, v jakém počasí se vlastně nosí. Buď je v nich horko, nebo pod ně fouká nebo pod kabátem je v nich opět horko a do deště v tom taky snad nikdo nepoleze. No prostě na ně v česku neexistuje počasí. Ha, až letos. Nefouká ani neprší. Takže musí jít o nějaký falešný podzim z katalogu zcela nepraktické podzimní módy zahrnující ponožky v sandálech (teď mám na mysli tu trendy verzi), ponča a divoce chlupaté umělé kožichy. Napadá vás taky něco, co sice vypadá poměrně nevinně, ale z praktického hlediska je mimo mísu? A stalo se vám, že jste si to i koupili a pak neměli kdy nosit?Zpět k mému vybavení na drnové molo, kde jsem svým zjevem oslňovala otepi sena a dva pejskaře. Zmínila bych indickou šálu, kterou jsem dostala dárkem z letošních Colorsů. Koženou italskou kabelku, o které jsem brzy po koupi zjistila, že je vlastně kopií anglické kabelky :D Tak mi pak nějakou tu sezonu trvalo se s tím vyrovnat. Nicméně, jak se věci opotřebovávají a vyřazují a na nové se mi nechce uvolnit prostředky, tak jako když najdeš, že.


Abych ještě pozvedla ten lux pocit z tlačení kočárku po poctivě obznačkované psí ztezce, oblékla jsem si k tomu plandavé černé smokingové kalhoty se saténovým detailem kolem pasu a utahovací stužkou.
Někteří se zajímali o to, co nosí dcera. Tak, má na sobě červenou plyšovou mikinu z letošní vánoční edice Peppa a Zuzka. A správně tipují ti, kteří si myslí, že můj výběr to minulý týden v Tesco nebyl.


Tady je pěkný detail té etno šály. A vlasů. Jedno z mých mnohých předsevzetí, které kdybych měla nejdříve splnit a potom publikovat, tak tu asi fakt nic není, krom toho, že budu fotit na opravdový fotoaparát, je i, že tu budu mít i nějakou fotku s upravenými vlasy :D Jednou se dočkám.


A celkový dojem uzavírají mé botičky z Shoe Embassy, kupované ještě ze stánku na trhu v Londýnském Spitalfields. Teď už mají tihle obuvníci čtyři kamenné obchody a boty stále drží a asi by vypadaly o něco lépe, kdybych až do minulého týdne nepostupovala podle doporučení z běžných obchodů s obuví a prostě je jen dvakrát za rok nenaimpregnovala. Díky úžasně motivačnímu článku na Modním pekle jsem začala svou domácnost rozšiřovat o vybavení jako napínáky a balzámy na kůži. Uvidím, co z mé kožené obuvi půjde ještě zachránit.Na závěr ještě trocha umění v předměstské krajině. Jak si slunný víkend užíváte vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat